בכדי לשמור על הרכב שלנו ברמה הבטיחותית ביותר והתקנית ביותר כך, שהנסיעה שלנו בו תהיה ללא פגע וללא תקלות מיותרות יש צורך על פי חוק בטיפול אשר נקרא טיפול 10000. טיפול זה חייב להיעשות כאשר הרכב עובר 10000 קמ"ש. למרות שבשנים האחרונות הרכבים החדשים שיצאו לשוק הינם מצויידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כמו גם בחלקים אמינים ואיכותיים יותר מהמכוניות מבעבר, עדיין המושג של סוג טיפול זה נחקק עמוק בתודעה של כל אדם שמחזיק ברשותו רכב ויודע שכאשר הרכב עובר 10000 קמ"ש יש צורך לקחת אותו למוסך מורשה ולבצע בו את הטיפול הנדרש.

טיפול ה- 10000 כולל מספר דברים אשר מאוד חשובים לביצוע טיפול בהם, כגון: החלפת כלל הפילטרים הקיימים ברכב ודואגים לכל תהליך הסינון שהוא נזקק לו בעת פעולה של המנוע כאשר הינו יונק אוויר מבחוץ וישנה חשיבות לכך, שלא יכנס אוויר מזוהם או ליכלוכים שונים אל תוך פעולת המנוע, החלפת השמן בתוך המנוע, המצתים, רצועות, מערכת הדלק, קירור ועוד. כמו כן, ישנו צורך גם באופן פחות תדיר ושכיח להחליף את המים הקיימים בתוך מערכת הקירור, הנוזלים הקיימים בתוך הבלמים ועוד.

טיפול ה-10000 לאו דווקא חייב להגיע לאחר 10000 קמ"ש שהרכב עובר אלא כיום, ברכבים המתקדמים יותר ניתן לבצע את הטיפול גם לאחר 15000 או 20000 קמ"ש. למרות שבארץ, ישנה המלצה לבצע את הטיפול קרוב יותר ל-10000 קמ"ש עקב המזג אוויר החם והיבש והתנאים שהרכב עובר כאן במהלך חייו על פני הכביש. אצלנו תוכלו לקבל את טיפול ה- 10000 , האיכותי והמקצועי ביותר שקיים בשוק כך, שתהיו סמוכים ובטוחים שהאוטו שלכם מקבל את הטיפול היעיל ביותר בעזרת הצוות המקצועי והמומחה שמבין בכל התהליכים הקיימים ברכב שלכם.