טיפול ה- 10000 הינו טיפול תקופתי אשר הרכב שלכם צריך לעבור על פי חוק וכמובן בראש ובראשונה מבחינה בטיחותית בכדי להמשיך ולשמש אתכם בצורה הטובה ביותר כמו גם, בדרך הנאמנה ביותר ללא תקלות ושיבושים בחיי היום יום שלכם. אין זה אומר שאת הטיפול ה- 10000 חייב לבצע דווקא לאחר שהרכב עבר 10000 קמ"ש מכיוון, שהרכבים היום עשויים מחומרים שהינם יותר עמידים לאורך זמן אך, עדיין כדאי לבצע את הטיפול בהקדם האפשרי לאחר שהרכב עבר את ה- 10000 קמ"ש כך, שתמנעו בכל מיני בעיות שעלולות לצוץ לאחר שהרכב עבר את הקילומטרז' הנ"ל.

כאשר מדברים על מה שקשור למחיר, אצלנו תקבלו את המחיר האטרקטיבי ביותר אבל האמת היא שבמקרה זה לבטיחות שלכם אין מחיר והיא מעל הכל אז אם כבר להשקיע כסף זה המקום לכך. במיוחד בכלי הרכב שמשמש אתכם לשיגרה יומית נוחה ואיכותית יותר. לרוב הטיפול התקופתי עולה מאות שקלים אך לא מגיע לאלפים. כמו כן, עלות הטיפול הנדרש כמובן שגם תשתנה ותהיה מותאמת למה שהרכב נדרש לעבור מבחינת כמות הטיפולים ומצבו הנוכחי בכדי, לדאוג שהוא יחזור לכביש בצורה התקינה ביותר.

אחד הדברים המשפיעים ביותר על המחיר הנו כל הקשור להחלפת חלקים לחלקים מקוריים או לא ובכלל לכלל החומרים הנבחרים לטיפול ברכב שלכם מבחינת הרמה והאיכות שלהם. אצלנו במוסך, תוכלו למצוא את העובדים המקצועיים ביותר שיספקו לכם את השירות האיכותי והיעיל ביותר כמו גם ידאגו שלא תצאו עם חור בכיס מהמוסך ויגבו ממכם רק את העלות הספציפית של אותם החלקים שהרכב שלכם צריך בהתאם לטיפול ולתקלות שנמצאו בו. אנחנו במוסך מאמינים שהבטיחות הנה במקום הראשון ודואגים להעניק ללקוח את הטיפול האולטימטיבי והמקצועי ביותר לרכב שלו.